Passionné(e) de lecture ? Inscrivez-vous gratuitement ou connectez-vous pour rejoindre la communauté et bénéficier de toutes les fonctionnalités du site !

Neotipljivo - berljivo

Couverture du livre « Neotipljivo - berljivo » de Primoz Cucnik et Mitja Drab et Leonora Flis et Jasmin B. Frelih et Blaz Irsic et Jedrt Malezic et Tomo Podstensek et Arjan Pregl et Ana aux éditions Lud Literatura
  • Nombre de pages : (-)
  • Collection : (-)
  • Genre : (-)
  • Thème : Non attribué
  • Prix littéraire(s) : (-)
Résumé:

Kako opozoriti in pokazati na nekaj, kar ne obstaja? Knjige je pregovorno treba vzeti v roke, toda kako prijeti knjigo, ki je ni?V tem primeru zadostuje, da jo preberes. Neotipljivo - berljivo je namrec e-knjiga, ki smo jo skupaj z avtorji Prislekov pripravili v casu tretjega Prepisnega urednistva (20.-24. april 2015), da bi z njo pokazali izbor tistega, kar bo v prihodnjih letih v zbirki Prisleki izslo tudi v bolj oprijemljivi obliki.Med tukaj objavljenimi avtorji so tudi taksni, ki bodo v prihodnjih letih izdali svoje prvence. Ker pa je posebej na prvo knjigo tezko - in nujno - cakati, si lahko ta cas vsaj nekoliko skrajsamo. Obetajo se nam zanimive knjige z raznolikimi poetikami. Vedno bo pravi cas zanje.S svojimi teksti se predstavljajo: Primoz Cucnik, Mitja Drab,Leonora Flis, Jasmin B. Frelih, Blaz Irsic, Jedrt Malezic,Tomo Podstensek, Arjan Pregl, Ana Svetel, Peter Svetina.Knjiga je izsla samo v elektronski obliki!

Donner votre avis

Récemment sur lecteurs.com