Passionné(e) de lecture ? Inscrivez-vous gratuitement ou connectez-vous pour rejoindre la communauté et bénéficier de toutes les fonctionnalités du site !

Zrównowa?ona karta wyników : Zmie? swoje dane w map? drogow? do sukcesu

Couverture du livre « Zrównowa?ona karta wyników : Zmie? swoje dane w map? drogow? do sukcesu » de Alice Sanna aux éditions 50minutes.com
Résumé:

Zrozumienie podstaw Balanced Scorecard w zaledwie 50 minut dzi?ki tej praktycznej i zwi?z?ej ksi??ce. Balanced Scorecard to cenne narz?dzie strategicznego my?lenia, które zapewnia spójno?? mi?dzy codziennymi dzia?aniami a ogóln? wizj? firmy. Dzi?ki analizie opartej na perspektywie finansowej, perspektywie klienta, wewn?trznych procesach biznesowych oraz uczeniu si?, wzro?cie i innowacjach, to wysoce skuteczne narz?dzie zarz?dzania daje mened?erom, pracownikom i udzia?owcom kompleksowy przegl?d firmy i jej wyników. Ta ksi??ka zapewni Ci por?czne wprowadzenie do ?rodków i wska?ników wydajno?ci zwi?zanych z Balanced Scorecard, w tym udzia?u w rynku, lojalno?ci klientów i satysfakcji pracowników. Znajdziesz w niej równie? praktyczne porady dotycz?ce wdra?ania tego narz?dzia, zarys jego g?ównych zalet i wad, w tym brak pe?nej integracji ?rodowiska zewn?trznego, oraz dok?adne omówienie studium przypadku.
O Balanced Scorecard : Balanced Scorecard ??czy strategi? i zarz?dzanie oraz wykorzystuje szereg wska?ników wydajno?ci, aby da? kompleksowy obraz krótko- i d?ugoterminowych celów i taktyki przedsi?biorstwa. W przeciwie?stwie do wcze?niejszych ram, które mia?y tendencj? do bycia mniej dynamicznymi i opiera?y si? na starych informacjach, Balanced Scorecard bierze pod uwag? wska?niki operacyjne, klientów i ludzi, aby da? znacznie dok?adniejsz? ocen? firmy. W tej ksi??ce odkryjesz, w jaki sposób Balanced Scorecard mo?e pomóc Twojej firmie, poznasz ró?ne elementy modelu i zdob?dziesz wiedz? na temat licznych wska?ników z nim zwi?zanych. Jasne wyja?nienie korzy?ci i potencjalnych wad metody, omówienie praktycznego studium przypadku oraz szereg praktycznych wskazówek dadz? ci narz?dzia, których potrzebujesz, aby dostosowa? podej?cie do swojej sytuacji.

Donner votre avis