Arena Bir (Köletüccarlari Üçlemesinin 1. Kitabi)

Couverture du livre « Arena Bir (Köletüccarlari Üçlemesinin 1. Kitabi) » de Morgan Rice aux éditions Lukeman Literary Management Ltd

0 note

  • Nombre de page : (non disponible)
  • Collection : Kletccarlar lemesinin
  • Genre : Non attribué
Résumé:

"Itiraf etmeliyim ki, ARENA 1'den önce kiyamet sonrasi hiçbir sey okumamistim. Sevebilecegim bir sey oldugunu düsünmemistim... Fakat bu kitabin ne kadar bagimlilik yapici oldugunu görünce çok sasirdim. ARENA 1, elinizden birakmak istemediginizden, gözleriniz kapanmaya baslayana kadar... Lire la suite

"Itiraf etmeliyim ki, ARENA 1'den önce kiyamet sonrasi hiçbir sey okumamistim. Sevebilecegim bir sey oldugunu düsünmemistim... Fakat bu kitabin ne kadar bagimlilik yapici oldugunu görünce çok sasirdim. ARENA 1, elinizden birakmak istemediginizden, gözleriniz kapanmaya baslayana kadar gece boyu okuyacaginiz bir kitap. Okudugum kitaplarda güçlü kadin kahramanlari sevdigim bir sir degil... Brook siki, güçlü, merhametli ve kitapta ayrica romantizm de olmasina ragmen Brooke bununla yönetilmiyor... ARENA 1'i siddetle tavsiye ederim. " --Dallas Examiner 1 Numarali Çok satan dizisi! ARENA 1 distopyan bir kurgu dizisinin ilk kitabi.

New York. 2120. Amerika ikinci bir Iç Savas ile yok edilmis ve haritadan silinmis. Bu kiyamet sonrasi dünyada, çok az kurtulan var ve birbirlerinden uzaktalar. Üstelik kurtulanlarin birçogu büyük sehirlerde yasayan vahsi çetelerin üyesi, avcilar. Kirsal alanlarda gezip yeni köleler, taze kurbanlar ariyorlar; böylece onlari favori ölüm oyunlarinda oynatabilirler: Arena 1. Rakiplerin en barbarca yöntemlerle ölümüne savasmaya çiktigi bir ölüm stadyumu. Sadece tek bir kural var: kimse hayatta kalamaz. Asla.

Vahsi doganin içinde, Catskill Daglarinin yukarilarinda, 17 yasindaki Brooke Moore, kiz kardesi Bree ile saklanarak hayatta kalmayi basardi. Kirsalda gezinen köle toplayici çetelere yakalanmamak için çok dikkatliler. Fakat bir gün, Brooke yeteri kadar dikkatli olamadigi için Bree yakalaniyor. Köle tüccarlari onu aldi ve sehre, yani kesin ölüme götürüyorlar.

Brooke, bir donanma mensubunun kizi olarak dünyaya geldi; güçlü ve hiçbir zaman dövüsmekten kaçmaz. Kiz kardesi kaçirildiginda harekete geçiyor ve köle tüccarlari yakalayip kiz kardesini geri almak için her seyi kullaniyor. Yolda, 17 yasindaki, kendisi gibi hayatta kalmayi basaran ve erkek kardesi kaçirilmis Ben ile tanisiyor. Beraber bu kurtarma görevinde bir ekip olusturuyorlar.

Bundan sonrasi ise kiyamet sonrasi, ikisinin, hayatlarinin en tehlikeli sürüsünde köle tüccarlari kovaladiklari, New York'un kalbine kadar takip ettikleri macera dolu bir gerilim... Yolda, eger hayatta kalirlarsa, hayatlarinin en zor seçimlerini ve fedakârliklarini yapmak zorunda kalacaklar ve her ikisinin de hiç beklemedigi hisler yasayacaklar; birbirlerine karsi beklenmedik hisler de dâhil... Kardeslerini kurtarabilecekler mi? Ve kendileri de arena da savasmak zorunda kalacak mi?

ARENA 1 Köletüccarlari Üçlemesinin 1. Kitabi ve 85,000 kelimeden olusuyor.

"Baslangiçtan itibaren ilgimi çekti ve bir daha da birakmadi... Bu inanilmaz macera daha baslangicindan itibaren çok hizli ve macera dolu. Bir tek bos an bile bulamayacaksiniz." --Paranormal Romance Guild {Dönüsüm} "Harika bir hikâye. Gece boyunca elinizden düsürmek istemeyeceginiz bir kitap. Sonu ise tam bir heyecan seli; o kadar muhtesem ki, daha sonra ne oldugunu ögrenebilmek için hemen ikinci kitabi almak isteyeceksiniz." --The Dallas Examiner {Sevilmis} "Morgan Rice bir kez daha inanilmaz yetenekli bir hikâye anlatici oldugunu kanitliyor... Bu kitap vampir/fantezi türünün genç fanlari da dâhil genis bir kitleyi çekebilir. Hiç beklenmedik ve sizi soke edecek bir sonla bitiyor." --The Romance Reviews {Sevilmis}

Donner mon avis

Les derniers avis

Ce livre n'a pas encore d'avis. Donnez le vôtre et partagez-le avec la communauté de lecteurs.com

Où trouver ce livre en librairie ?

Service proposé en partenariat avec Place des Libraires

Les dernières discussions

Il n'y a pas encore de discussion sur ce livre
Soyez le premier à en lancer une !

Afficher plus de discussions

Lancez une discussion

Pour lancer une discussion, vous devez être connecté...
Vous n'avez pas encore de compte ? Rendez-vous ici et laissez-vous guider !

Du même auteur

Souvenirs d'une vampire t.1 ; transformée Morgan Rice ADA

Voir tous les livres de Morgan Rice

Récemment sur lecteurs.com