Passionné(e) de lecture ? Inscrivez-vous gratuitement ou connectez-vous pour rejoindre la communauté et bénéficier de toutes les fonctionnalités du site !

Upogib casa

Couverture du livre « Upogib casa » de Leonora Flis aux éditions Lud Literatura
  • Nombre de pages : (-)
  • Collection : PRILEKI
  • Genre : (-)
  • Thème : Non attribué
  • Prix littéraire(s) : (-)
Résumé:

Kot profesorica knjizevnosti, pisateljica, Americanka in prijateljica Leonore Flis sem z velikim zanimanjem prebrala njeno knjigo Upogib casa, saj opisuje mojo domovino in njeno kulturo. Lea je Ameriko in Americane spoznavala na svojih pogostih in dolgotrajnih obiskih New Yorka in obcasnih pohodih po drugih delih ZDA. O tem, kar izkusa, pise z globokim in informiranim uvidom, vendar brez sentimentalnosti. Leonora cuti in ponotranja z intuitivno in poglobljeno senzitivnostjo in to posilja med nas - od vonja po sveze pokoseni travi v Centralnem parku, do besed dzogerke v Louisiani. Ko beres njene besede, se ti zdi, kot da si prestregel nenaden pogled neznanca, a ze v istem hipu se zaves, da si ta tujec ti sam, ti, ki se zrcalis v ogledalu, za katerega nisi vedel, da je postavljeno v tvojo blizino.Elizabeth Stone

Donner votre avis

Donnez votre avis sur ce livre

Pour donner votre avis vous devez vous identifier, ou vous inscrire si vous n'avez pas encore de compte.

Autres éditions (1)