Passionné(e) de lecture ? Inscrivez-vous gratuitement ou connectez-vous pour rejoindre la communauté et bénéficier de toutes les fonctionnalités du site !

Jezero

Couverture du livre « Jezero » de Tadej Golob aux éditions Epagine
Résumé:

Taras Birsa, visji kriminalisticni inspektor Policijske uprave Ljubljana, se na novoletni vecer vraca s smucanja na Voglu. Ko se skozi snezni metez prebija proti domu, naleti na dekle, ki je v reki naslo neprepoznavno truplo mlade zenske. Kdo je zrtev? Kdo morilec? Je zlocin zakrivil osamljeni norec, ali je neznanka morala s poti zaradi zarote? Jezero Tadeja Goloba je prva v slovenscini napisana kriminalka, ki sem jo pozrl od zacetka do konca, navdusen sem nad njo tudi zato, ker verjamem, da se z rojstvom avtohtone zanrske knjizevnosti pomembno utrjuje slovenska knjizna krajina. Miha Kovac, Delo Prva slovenska kriminalka, ki sem jo prebral, da koraka ob boku Skandinavcem. Miha Mazzini, Facebook

Donner votre avis

Donnez votre avis sur ce livre

Pour donner votre avis vous devez vous identifier, ou vous inscrire si vous n'avez pas encore de compte.