Passionné(e) de lecture ? Inscrivez-vous gratuitement ou connectez-vous pour rejoindre la communauté et bénéficier de toutes les fonctionnalités du site !

25nap.hu - Diabétesz

Couverture du livre « 25nap.hu - Diabétesz » de Demecs István aux éditions Vitaking
Résumé:

Ez a könyv egy 25 napos programot tartalmaz, ami véglegesen kezeli a diabétesz okát és ezzel gyógyítja is az állapotot. Nem kevesebbet ígérünk, mint egy "gyógyíthatatlannak" tartott betegséget pár hét alatt eltüntetünk.

Orvosa szerint talán nem fog m"uködni, de ez nem számít. A Föld sem azért forog, mert a katolikus egyház  1992. október 31. -én 359 évvel a Galilei pert követ"oen megengedte neki.

A diabétesz valódi okait kezeli a programunk, Nem csak átmenetileg, hanem véglegesen, A szervezet öngyógyító mechanizmusait használjuk fel.
Nincs káros mellékhatás, korhatár vagy titkos összetev"o Csupán némi kitartást és egy kis er"ofeszítést igényel.

Donner votre avis

Donnez votre avis sur ce livre

Pour donner votre avis vous devez vous identifier, ou vous inscrire si vous n'avez pas encore de compte.