Arzulanmis (Vampir Günlükleri 5. Kitap)

Couverture du livre « Arzulanmis (Vampir Günlükleri 5. Kitap) » de Morgan Rice aux éditions Lukeman Literary Management Ltd

0 note

  • Nombre de page : (non disponible)
  • Collection : Vampr mektuplar
  • Genre : Non attribué
Résumé:

1 Numarali Çok Satan!

"ALACAKARANLIK ve VAMPIR GÜNLÜKLERI kitaplarina rakip olabilecek ve son sayfasina kadar okumak isteyecegini bir kitap! Macera, ask ve vampirleri seviyorsaniz bu kitap tam size göre!" --Vampirebooksite.com (Dönüsüm için) ARZULANMIS Çok Satan kitap serisi VAMPIR... Lire la suite

1 Numarali Çok Satan!

"ALACAKARANLIK ve VAMPIR GÜNLÜKLERI kitaplarina rakip olabilecek ve son sayfasina kadar okumak isteyecegini bir kitap! Macera, ask ve vampirleri seviyorsaniz bu kitap tam size göre!" --Vampirebooksite.com (Dönüsüm için) ARZULANMIS Çok Satan kitap serisi VAMPIR GÜNLÜKLERI'nin 5. kitabi. Seri, su anda ücretsiz olarak indirilebilen DÖNÜSÜM (1. Kitap) ile basliyor.

ARZULANMIS'ta (Vampir Günlükleri 5. Kitap) Caitlin Paine uyandiginda bir kez daha zamanda geri gitmis oldugunu fark ediyor. Bu kez on sekizinci yüzyil Paris'ine; bolluk, krallar ve kraliçeler çagi ve ayni zamanda devrim çagina gidiyor.

Gerçek aski Caleb ile yeniden bulusur ve ikili birlikte daha önce hiç yapamadiklari sekilde sakin ve romantik zamani geçirirler. Ikili Paris'te asklari daha da derinlesirken, huzurlu zaman geçirir ve en romantik yerleri gezer. Caitlin babasini aramaktan vazgeçer; böylece bulundugu mekânin ve anin tadini çikarmaya ve hayatini Caleb ile geçirmeye karar verir. Caleb onu okyanusun kiyisindaki orta çag kalesine götürür ve Caitlin hayal edebileceginden de çok mutlu olur.

Fakat huzurlu zamanlari sonsuza kadar sürmez ve ikilinin ayrilmak zorunda kalmasina sebep olan olaylar araya girer. Caitlin kendini bir kez daha Aiden ve onun cadilar meclisi, Polly ve yeni arkadaslarla bir arada, yeniden egitimine ve görevine odaklanmis olarak bulur. Versay'in savurgan dünyasi ile tanistirilir ve hayal edebileceginin ötesinde kiyafetler ve bollukla karsilasir. Hiç bitmeyen ziyafetler, partiler ve konserleriyle Versay, kendine has bir dünyadir. Zamanda geriye giden ve babalarinin hayalini kuran erkek kardesi Sam ile mutlu bir sekilde yeniden bulusur.

Fakat her sey göründügü gibi iyi gitmez. Kyle de zamanda geri gider ve bu sefer yaninda seytani yardimcisi Sergei ile birlikte, Caitlin'i öldürmek konusunda her zamankinden daha da kararlidir. Sam ve Polly etraflarindaki her seyi yok etme tehdidi içeren zehirli iliskilere daha da derinlemesine girerler.

Caitlin gerçek ve güçlü bir savasçi haline gelirken, babasini ve efsanevi Kalkani bulmaya da her zamankinden çok yaklasir. Kitabin doruga ulastiran, heyecanli sonu Caitlin'i Paris'in en önemli orta çag bölgelerinde, ipucu pesinde bir girdabin içine atiyor. Caleb ile yeniden bulusmak hayatinin en zor seçimlerini-ve fedakârliklarini-yapmasini gerektirecek.

"ARZULANMIS çok iyi dengelenmis. Mükemmel sözcük sayisina sahip ve digerlerini takip eden harika bir devam kitabidir. Karakterler oldukça gerçekçi ve onlarin basina ne gelecegini gerçekten önemsiyorum. Tarihi figürün tanitimi oldukça enteresan ve kitap hakkinda düsünmeye itiyor." --The Romance Reviews

Donner mon avis

Les derniers avis

Ce livre n'a pas encore d'avis. Donnez le vôtre et partagez-le avec la communauté de lecteurs.com

Où trouver ce livre en librairie ?

Service proposé en partenariat avec Place des Libraires

Les dernières discussions

Il n'y a pas encore de discussion sur ce livre
Soyez le premier à en lancer une !

Lancez une discussion

Pour lancer une discussion, vous devez être connecté...
Vous n'avez pas encore de compte ? Rendez-vous ici et laissez-vous guider !

Du même auteur

Souvenirs d'une vampire t.1 ; transformée Morgan Rice ADA

Voir tous les livres de Morgan Rice