Passionné(e) de lecture ? Inscrivez-vous gratuitement ou connectez-vous pour rejoindre la communauté et bénéficier de toutes les fonctionnalités du site !

25nap.hu - Diabétesz

Couverture du livre « 25nap.hu - Diabétesz » de Demecs István aux éditions Vitaking
Résumé:

Ez a könyv egy 25 napos programot tartalmaz, ami véglegesen kezeli a diabétesz okát és ezzel gyógyítja is az állapotot. Nem kevesebbet ígérünk, mint egy "gyógyíthatatlannak" tartott betegséget pár hét alatt eltüntetünk.

Orvosa szerint talán nem fog m"uködni, de ez nem számít. A Föld sem azért forog, mert a katolikus egyház  1992. október 31. -én 359 évvel a Galilei pert követ"oen megengedte neki.

A diabétesz valódi okait kezeli a programunk, Nem csak átmenetileg, hanem véglegesen, A szervezet öngyógyító mechanizmusait használjuk fel.
Nincs káros mellékhatás, korhatár vagy titkos összetev"o Csupán némi kitartást és egy kis er"ofeszítést igényel.

Donner votre avis