25nap.hu - Diabétesz

Couverture du livre « 25nap.hu - Diabétesz » de Demecs István aux éditions Vitaking
  • Nombre de page : (non disponible)
  • Collection : Egyszer"uen egszsges
  • Genre : Non attribué
Résumé:

Ez a könyv egy 25 napos programot tartalmaz, ami véglegesen kezeli a diabétesz okát és ezzel gyógyítja is az állapotot. Nem kevesebbet ígérünk, mint egy "gyógyíthatatlannak" tartott betegséget pár hét alatt eltüntetünk.
Orvosa szerint talán nem fog m"uködni, de ez nem... Lire la suite

Orvosa szerint talán nem fog m"uködni, de ez nem számít. A Föld sem azért forog, mert a katolikus egyház  1992. október 31. -én 359 évvel a Galilei pert követ"oen megengedte neki.

A diabétesz valódi okait kezeli a programunk, Nem csak átmenetileg, hanem véglegesen, A szervezet öngyógyító mechanizmusait használjuk fel.
Nincs káros mellékhatás, korhatár vagy titkos összetev"o Csupán némi kitartást és egy kis er"ofeszítést igényel.

Donner mon avis

Les derniers avis

Ce livre n'a pas encore d'avis. Donnez le vôtre et partagez-le avec la communauté de lecteurs.com

Où trouver ce livre en librairie ?

Service proposé en partenariat avec Place des Libraires

Les dernières discussions

Il n'y a pas encore de discussion sur ce livre
Soyez le premier à en lancer une !

Afficher plus de discussions

Lancez une discussion

Pour lancer une discussion, vous devez être connecté...
Vous n'avez pas encore de compte ? Rendez-vous ici et laissez-vous guider !

Récemment sur lecteurs.com

Les livres les mieux notés de la semaine